Karjera

 

Darbo pasiūlymai

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos, kurioje dirba per 580 darbuotojų. Darbas didelėje įmonėje kiekvienam darbuotojui suteikia galimybę mokytis, tobulėti ir siekti karjeros aukštumų. Jei tai - Tavo siekis, junkis prie mūsų...
Visus mūsų darbo skelbimus rasite čia.

CV galite siųsti el. paštu personalas@gruste.lt  arba užpildyti anketą.
Jei susidomėjote darbu parduotuvėje, kreipkitės į artimiausios parduotuvės administraciją arba skambinkite tel. 8 443 20878.

darbas studentams

 

 Praktika

Mes visuomet laukiame kupinų entuziazmo, smalsių, aktyvių ir siekiančių tobulėti žmonių. Jei dar mokotės ir ieškote karjeros galimybių, kviečiame Jus atlikti praktiką mūsų įmonės padaliniuose bei pasilikti dirbti ir kilti karjeros laiptais.
Jei susidomėjote praktika pas mus, užpildykite praktikanto anketą. Tel.pasiteiravimui 8 443 20878.

PRAKTIKA GRŪSTĖ

Kodėl verta dirbti pas mus?

Darbuotojų motyvacija yra vienas iš svarbiausių mūsų įmonės personalo skyriaus uždavinių. Tiesa, kad darbuotojų poreikiai, lūkesčiai, jų galimybės ir norai skiriasi, tad stengiamės įžvelgti asmenybes ir taikyti ne tik bendras, bet ir individualias, t.y. konkrečiam darbuotojui tinkančias motyvacines priemones. Skatindami darbuotojus, suprantame, kad žmogui svarbu irpinigai, ir jo asmenybės tobulėjimas, tad mes savo įmonės darbuotojams taikome materialios, nematerialios ir nedradicinės motyvacijos priemones.   

Plačiau...
 

       
       

Užklausa