Žiniasklaida apie mus

 

2018 m. balandžio 5 d. įvyko

MVA Boulingo atrankinės varžybos

 

GRŪSTĖ KOMANDA UŽĖMĖ 1 VIETĄ IR PATEKO Į 2018-04-12 DIENĄ VYKSIANTĮ FINALĄ

 

 

 


 

 

Mažeikių įmones subūrė sporto ir pramogų šventė

 

 

Mažeikių verslininkų asociacijos sporto ir pramogų šventės, surengtos po ketverių metų pertraukos,  dalyvių gausa parodė, kad bendravimo ne tik dalykinėje aplinkoje, bet ir laisvalaikiu, jau buvo pasiilgta.

 Emocijų nestigo

Balsiuose vykusioje Mažeikių verslininkų asociacijos sporto ir pramogų šventėje buvo varžomasi keturiose komandinėse rungtyse, kurias tradiciškai sudarė krepšinis, tinklinis, kvadratas ir virvės traukimas, o taip pat – septyniose individualiose rungtyse: smiginio, šaudymo iš lanko, šaudymo iš pneumatinio šautuvo, baidarių slalomo, mini golfo, stalo teniso ir šaškių.
„Rungtyse dalyvavusios komandos kaip visada sulaukė išskirtinio žiūrovų palaikymo. Labiausiai jų emocijos liejosi krepšinio ir virvės traukimo varžybose. Šias varžybas laimėjusios „Grūstės“ ir „Hotremos“ komandos dar ilgai neslėpė džiaugsmo“, – „Santarvei“ pasakojo Mažeikių verslininkų asociacijos vykdantysis direktorius Rolandas Lemežis.

Triumfavo „Grūstės“ kolektyvas

Įskaitinius taškus šioje šventėje rinko 14-os Mažeikių įmonių darbuotojai. Visus juos suskaičiavus, paaiškėjo, kad šių metų šventės nugalėtojais tapo bendrovės „Grūstė“ komanda, surinkusi 71 tašką – gerokai daugiau nei kiti prizininkai.

 

 


 

GRŪSTĖS 25-mečio proga – šventinė nuotaika ir prizai pirkėjams bei įmonės darbuotojams

 

GRŪSTĖ – 25 metus kartu su Jumis. Tokiu šūkiu jau vasaros pradžioje ištikimiausius pirkėjus sveikino GRŪSTĖ. Įmonės 25-ąjį jubiliejų lydėjo gausybė dovanų bei pramogų tiek prekybos tinklo pirkėjams, tiek įmonės darbuotojams. Liepos pradžioje organizuotame žaidime ištikimiausi pirkėjai laimėjo net 50 iškylos rinkinių. Vaikams buvo surengti kūrybiniai piešinių bei eilėraščių konkursai. Vaikai, sveikindami GRŪSTĘ, noriai piešė 25-ojo gimtadienio tortus. Net 100 mažųjų menininkų apdovanoti prizais, o 7-metė Kamilė iš Mažeikių už savo piešinį buvo apdovanota dėže ledų. Taip pat vaikai bei jų tėveliai sveikino įmonę kurdami eilėraščius, panaudodami raktinius žodžius: šventė, tortas, dovanos... 25 eilėraščių autoriai apdovanoti smagiais vasaros prizais.

Keletą savaičių didžiųjų GRŪSTĖ prekybos tinklo parduotuvių pirkėjus vaišino saldainiais ir linksmino GRŪSTĖS simbolis ananasas. Liepos 1–rugpjūčio 3 dienomis vyko žaidimas pirkėjams GIMTADIENIS MUMS – DOVANOS JUMS! Pagrindinius prizus: 7 dienų kelionę „Italija – meno ir kultūros lopšys“ laimėjo Vilma Sabaitienė iš Mažeikių, 6 dienų kelionę į Šveicariją „Šveicarija ežerų, kalnų ir krioklių šalis“ – Arvydas Monstavičius iš Klaipėdos, Liudmila Safonova iš Vilniaus laimėjo televizorių, Inga Nemaniūnienė iš Kuršėnų — madingąjį riedį, Žanai Gurijanovai iš Naujosios Akmenės atiteko planšetinis kompiuteris, dar 20 pirkėjų apdovanoti 25 eurų vertės GRŪSTĖ dovanų kortelėmis. 7 dienų kelionės į Italiją laimėtoja Vilma pasakojo, kad apie laimėjimą jai pranešė draugė. Ši žinia ją labai nustebino, kad iš pradžių net negalėjo patikėti, todėl, dėkodama GRŪSTEI, Vilma teigia, kad stebuklų išties būna. Antrojo kelialapio laimėtojas Arvydas džiaugiasi laimėta kelione ir daugiau įspūdžių žada papasakoti grįžęs.

Rugpjūčio 5 dieną prie pirmosios parduotuvės GRŪSTĖ (buvęs PUTINAS) suorganizuota smagi gimtadienio šventė pirkėjams. GRŪSTĖS simbolis ananasas sveikino vaikus su švente, dovanojo balionus, kvietė fotografuotis. Smokingu pasipuošęs renginio vedėjas išdalijo per 1000 įvairiausių prizų susirinkusiems svečiams. Šventės dalyviai buvo vaišinami kava bei arbata, burnoje tirpstančiais pyragais, tortu, šakočiu bei saldainiais GRŪSTĖ. Gimtadienio dalyviams netrūko nuotaikos, šypsenų ir gerų emocijų.

Rugpjūčio 6 dieną Renavo dvare vyko GRŪSTĖ 25-ojo gimtadienio šventė, skirta įmonės darbuotojams. Prabangi dvaro aplinka, nutiestas raudonas kilimas šventės dalyvius privertė pasijusti išskirtinai pakiliai. Svečius pasitiko smuiko garsai roko ritmu. Neišdildomą įspūdį paliko „gyvas užkandžių stalas“ su žavia baroko stiliumi pasipuošusia ponia. Spalvingi kokteiliai, garuojančio sauso ledo gėrimai prisidėjo prie pakilios šventinės nuotaikos. Renginio vedėjai Remigijus Žiogas ir Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pasistengė, kad vakaras neprailgtų. Šios šventės metu apdovanoti, įvertinti padėkomis ir vertingomis dovanomis beveik 60 ilgamečių įmonės darbuotojų: vieniems įteiktos vardinės auksinės, sidabrinės apyrankės, kitiems paauksuoti, pasidabruoti ordinai, treti džiaugiasi įspūdingomis kelionėmis. GRŪSTĖ dėkoja savo darbuotojams, kurie savo darbu, lojalumu bei inovatyviomis idėjomis veda įmonę pirmyn.

Vakaro metu parodytas mini filmas „GRŪSTĖ: 25 metų istorija“ daugeliui paliko šypseną veide – gera prisiminti smagias akimirkas, praleistas kartu, tiek siekiant įmonės tikslų, tiek švenčiant įmonės šventes bei džiaugiantis pasiektais laimėjimais. Gimtadienio svečius linksmino muzikos grupės THE VOICELESS ir BIPLAN, puikiu pasirodymu nustebino Lietuvos bei pasaulio čempionai, kolektyvo „Žuvėdra“ šokėjai. Skanus maistas, jauki aplinka ir nesibaigiančios staigmenos – tokį įspūdį šventinis vakaras paliko ne vienam dalyviui. Šventę vainikavo įspūdingi fejerverkai, šampano piramidė ir linkėjimai, kad įmonė gyvuotų dar dvigubai tiek.


 

Pasirūpinti NATO karių gerove patikėta bendrovei „Grūstė“

 

Balandžio 22–birželio 6 dienomis Kauno Vytauto Didžiojo jėgerių batalione vyko NATO ryšių bataliono organizuojamos karinės pratybos „Steadfast Cobalt 2017“ (liet. Tvirtas kobaltas). Tai – vienos didžiausių Baltijos šalyse šiemet vykusių pratybų: jose dalyvavo apie 1200 karių iš daugiau nei 40 padalinių, įsikūrusių 25-iose NATO šalyse narėse.

Lietuvos kariuomenė ir Kauno miesto savivaldybė šių pratybų metu teikė priimančiosios šalies paramą. Atvykstančioms pajėgoms buvo suteiktos reikalingos paslaugos: galimybė naudotis tiek civiline, tiek karine infrastruktūra, ryšių ir informacinių technologijų, apgyvendinimo ir maitinimo, medicinos ir kitos paslaugos.

Pirmą kartą per visą Lietuvos narystės Šiaurės aljanse istoriją mūsų šalies teritorijoje vykstančių tarptautinių pratybų dalyvių gerove pasirūpinti buvo patikėta privačiai bendrovei. Lietuvos kariuomenė sprendimą patikėti tokių paslaugų teikimą išorės partneriui priėmė remdamasi kitose NATO šalyse vykstančių pratybų metu įgyta patirtimi.

Vadovaujantis NATO reikalavimus atitinkančiais kriterijais bei įvertinus įmonių patirtį ir kompetenciją, pratybų „Tvirtas kobaltas 2017“ dalyvių gerovės paslaugų bataliono teritorijoje teikimu pasirūpinti buvo patikėta bendrovei „Grūstė“. „Atsižvelgdami į septynerius metus trunkantį sėkmingą bendradarbiavimą, aprūpinant kariuomenę įvairiais maisto produktais, nutarėme priimti Lietuvos kariuomenės kvietimą prisijungti prie pratybų organizavimo, teikiant plačios apimties paslaugas, užtikrinančias karių gerovę atokvėpio minutėmis“, – komentavo UAB „Grūstė“ viešųjų pirkimų padalinio vadovas Aurelijus Virkutis.

Vadovaudamasi konkurso sąlygomis, „Grūstė“ Vytauto Didžiojo jėgerių bataliono teritorijoje lauko sąlygomis įrengė visą laikiną infrastruktūrą, kuri privalėjo atitikti NATO keliamus standartus tokio pobūdžio laikinai infrastruktūrai. Plyname lauke buvo įrengta iš nedegių medžiagų pagaminta 300 kvadratinių metrų palapinė, pastatyti sanitariniai konteineriai su karšto vandens tiekimu, palapinės vidaus apšildymo įranga, baldai, specialus poilsio zonos inventorius, užkandžių ir gėrimų paruošimo įranga bei elektros energija aprūpinantys generatoriai.

Projekto įgyvendinimu rūpinosi dešimt „Grūstės“ komandos narių. Bendrovės regiono maitinimo vadovas Rolandas Klemenis pastebėjo, jog į pratybas susirinkę įvairių NATO šalių kariai liko ištikimi sau įprastai virtuvei: „Rytų Europos šalių atstovai noriai mėgavosi kibinais, o amerikiečiai mieliau rinkosi gerai pažįstamus mėsainius“. Populiariausia kava tarp karių – Cappuccino, o populiariausi vaisvandeniai – su sumažintu cukraus kiekiu.

Klemenis liko sužavėtas Lietuvos kariuomenės atstovų profesionaliu bendradarbiavimu: „Karių sutelktumas ir atsidavimas siekiant bendro tikslo – sklandaus pratybų organizavimo – vertas pagarbos“. Už sėkmingai įgyvendintą projektą Lietuvos kariuomenė bendrovei „Grūstė“ atsidėkojo įteikdama kariuomenės vado padėką.