Istorija

Grūstė prekybos centras PutinasUAB „Grūstė“ istorija prasidėjo 1992 m. Įmonės įkūrėjas - Alfredas Vyniautas. Įmonės pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais ir pramoninėmis prekėmis, viešojo maitinimo paslaugos.
GRŪSTĖ sėkmingai plečia savo veiklą, kasmet didėja padalinių ir darbuotojų skaičius bei pardavimų apimtys. Šiuo metu Lietuvoje veikia 27 įmonės prekybos centrų. Įmonė vykdo didmeninę prekybą, aptarnauja apie 400 mažmeninių taškų visoje Lietuvoje. UAB „Grūstė“ dalyvauja viešųjų pirkimų konkursuose ir šiuo metu bendradarbiauja su daugiau nei 300 viešųjų įstaigų tarp kurių Lietuvos kariuomenė, didžiosios Lietuvos ligoninės ir kitos viešosios įstaigos.  Taip pat  teikia maitinimo paslaugas daugiau kaip 100 maisto gamybos objektų visoje Lietuvoje, kuriuose kiekvieną dieną maitinimo paslaugos yra suteikiamos daugiau nei 4000 žmonių.
Sėkmės pagrindas – mūsų darbuotojai. Tik kompetentingų, entuziastingų ir pozityvių darbuotojų dėka esame vertinami klientų ir partnerių. Šiuo metu mūsų komandą sudaro virš 600 prekybos ir maitinimo profesionalų, kurie daug dirba, kad klientai lengvai ir be rūpesčių gautų reikiamus bei mėgstamus produktus ir aukščiausios kokybės maitinimo paslaugas.
 
Mums rūpi kokybė, klientai, darbuotojai ir aplinka kurioje veikiame, todėl įmonė vadovaujasi tarptautiniais vadybos sistemų standartais:
ISO 9001:2015 (Kokybės vadybos sistemos standartas);
ISO 14001:2015 (Aplinkos apsaugos vadybos standartas);
ISO 22000:2018 (Maisto saugos vadybos sistemos standartas);
ISO 45001:2018 (Darbuotojų sveikatos ir saugos vadybos sistemos standartas).

GrūstėEsame socialiai atsakinga įmonė, kasdien ugdome jaunus specialistus, kurie atlieka praktiką, o geriausi toliau sėkmingai dirba ir kaupia patirtį pas mus. 2016 m. šios pastangos buvo įvertintos, UAB „Grūstė“ apdovanota Lietuvos darbo biržos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos padėkos raštu už naujų darbo vietų sukūrimą didžiausio nedarbo teritorijose 2015 m. Taip pat bendradarbiaujame su vaikų ir senelių globos namais, mokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigomis.