Viešasis maitinimas

Viešasis maitinimas
UAB ,,Grūstė“ įregistruota 1992 m. liepos 13 d. Kiekvienais metais bendrovės veikla plečiasi, kasmet didėja darbuotojų ir pardavimų apimtys. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 840 darbuotojų. Įmonė įsidiegė ir vadovaujasi tarptautiniais kokybės standartais:
ISO 9001 (Kokybės vadybos standartas);
ISO 14001 (Aplinkos apsaugos vadybos standartas);
ISO 22000 (Maisto saugos vadybos standartas);
OHSAS 18001 (Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartas).

Turime patvirtinamąjį dokumentą dėl ekologiškų produktų gamybos viešojo maitinimo padalinyje.


Įmonė viešojo maitinimo srityje skaičiuoja jau 18 metų darbinę patirtį, pradėjusi darbą vos su vienu objektu šiai dienai įmonė valdo daugiau kaip 70 maisto gamybos objektų (kuriuose kiekvieną dieną maitinimo paslaugos yra suteikiamos daugiau nei 4000 žmonių). Mažeikių mieste įmonė valdo vieną restoraną - kinų restoranas „Pekinas“.
Įmonė nuolat organizuoja išvažiuojamuosius banketus bei furšetus, kurių metu aptarnaujama nuo 10 iki 1000 žmonių.

Patirtis. Ilgametė patirtis, leidusi atrasti geriausius sprendimus kiekvienoje situacijoje.
Investicijos. Kasmet skiriame dėmesį ir investicijas technologijoms atnaujinti, naujoms gamybinėms linijoms diegti, darbuotojų kompetencijai kelti.
Kaina. Esame konkurencingi, siūlydami kokybę už geriausią kainą.
Lankstumas. Profesionali ir operatyvi reakcija į individualius kliento poreikius bei pageidavimus.
Nepriekaištingi valgiaraščiai ir meniu. Valstybinių įstaigų valgiaraščius ruošiame atsižvelgdami į profesionalų rekomendacijas. Privačių klientų meniu sudaromi orientuojantis į atskirus klientų segmentus. Gaminame ne tik tradicinius lietuviškus patiekalus, bet nuolat klientams siūlome naujoves, įtraukdami ir į taip platų asortimentą patiekalų iš įvairių pasaulio šalių virtuvių.
Ekologiškas ir sveikas maitinimas. Patiekalų gamybai labai didelį dėmesį skiriame žaliavoms, kad jos būtų kokybiškos, šviežios. Daržoves, vaisius (auginamus Lietuvoje) renkamės iš ekologinių ūkių, stengiamės žaliavą (mėsą, pieno produktus, daržoves) pirkti iš vietinių Lietuvos įmonių, vietinių ūkių.